Apple использовала опасные химические вещества
Сонце
kutiepov
Американская компания Apple заявила, что отказалась от использования двух опасных химических веществ при сборке своих устройств, передает агентство Ассошиэйтед Пресс.

Депардье представит свой новый фильм в Выборге
Сонце
kutiepov
Французский актер Жерар Депардье представит свой новый фильм «Виктор» на ежегодном российском кинофестивале «Окно в Европу» в Выборге.

Молдавские яблоки свободы: для детей, солдат и пассажиров самолетов!
Сонце
kutiepov
Помимо стандартного набора — организации сельхозярмарок и продажи продукции в оптовые магазины соседней Румынии, — премьер предложил парочку оригинальных.

Пять блюд, которые не надо греть
Сонце
kutiepov
1. Спагетти из кабачка Надо: 200 г кабачка3 ст. л. оливкового масла4 черрипетрушка Как готовить: Кабачок пропустить в блендере на крупную терку. Смешать с оливковым маслом и рубленой петрушкой.
Теги:

«Роснефть» попросила о помощи из-за санкций
Сонце
kutiepov
«Роснефть» предлагает правительству выкупить ее облигации на 1,5 триллиона рублей из фонда национального благосостояния.

Молдавские фермеры потребовали денонсировать соглашение с ЕС
Сонце
kutiepov
Фермеры из северных районов Молдавии вышли в субботу на акцию протеста и перекрыли на полчаса участок дорожной магистрали, ведущую к таможенному пункту "Атаки-Могилев-Подольский" на молдо-украинской границе.

Екатерина Климова рассказала о детях
Сонце
kutiepov
Актриса Екатерина Климова дважды была замужем и воспитывает троих детей, родившихся в этих браках.

Морская капуста замедлит процесс старения
Сонце
kutiepov
Кто бы мог подумать, что в морских водах растет уникальное растение – бурые водоросли, которые в народе называют морской капустой или ламинарией.

Хотите всегда быть здоровыми и красивыми? Ешьте мюсли круглый год!
Сонце
kutiepov
Очень трудно переоценить пользу, которую овес приносит человеческому организму. Эта злаковая культура богата магнием – важнейшим минеральным веществом, значительно улучшающим деятельность сердечной и нервной системы, а также процесс обмена веществ.

Ростуризм предложил создать единую базу туристических договоров
Сонце
kutiepov
Ростуризм предлагает создать единую электронную базу данных по всем заключенным договорам с туристами, сообщил журналистам во вторник врио главы Ростуризма Олег Сафонов.

День заборони агітації
Главний
kutiepov
Уже зранку помітив кілька приколів.

1. Медведчук харашо пристроївся)))

DSC_5992

2. Цей лайтбокс - ну зовсім не агітація за "Удар". І слоган "Настав час УДАРу", і кольори, і шрифти - жодного стосунку до Кличка))))

DSC_5994

3. Дуже символічно, канєшно, шо 28 жовтня - День визволення України від донецько-фашистських загарбників. Але цікавий, я вам скажу, концерт із салютами. І список виконавців "правильний", партійний. І теж усе в дизайні ПР. Кому не ліньки - погугліть. Не просто синьо-біла гамма, а все: шрифти, нахил - повністю Партія Регіонів.

DSC_6000
DSC_5997
Увішаний ними весь центр

Атака на Гостинний Двір 18.06.2012
Главний
kutiepov
1. Дмитро Ярич (справа) прийшов з чювачьком (зліва), який розказував, що "ета ніправільна карочє!" і "так ніззя".
DSC06347

2. Вони викликали міліцію через те, що нібито хтось вдерся в зачинену галерею, а права цього робити не мав. Мент, який у центрі, почав вибивати в мене з рук камеру.
DSC06364

Я такого ще не бачив. Мене це так насмішило, ледь до істерики не довело... МЄНТ!!!! Камеру з рук вибиває. Ах-ха-ха-ха))) Ось відео (21 сек.):


3. Менти викликали в свою чергу якийсь спецназ у броніках і касках))))
DSC06368
4. Ну, а що відбувалось далі - читайте в Потєхіна, Бабошина і іже с німі.
DSC06393

Серпень 2008-го. Олексій Мустафін проїхав 450 км, щоб привезти нам "Телетріумф"
Статский
kutiepovПервое и пока единственное интервью Арбениной и Ганзеры после победы
Сонце
kutiepov

BigBrother в Україні. Ексклюзивна зйомка прихованою камерою!
prAvo
kutiepov
Папараці "ВідеоТеКи" проник у саме лігво "Великого Брата", сховався за декораціями і зафільмував увесь процес кастингу реаліті-шоу. Цих кадрів ви точно більше ніде не побачите!


Як провести швидкий інтернет у глухе село?
Очкі
kutiepov
Чи можливо в глухий куток села глухого району Тернопільщини провести нормальний інтернет? Шоб скайп літав. Навіть байдуже, скільки це коштує. Чи можливо це взагалі? "ОГО" не дістає, супутниковий провайдер провів такий інтернет, що без збоїв працює лише кілька годин на тиждень, і то повільно, без ютубів і скайпів...
Порадьте, люди!!

За лаштунками телемарафону "Повний доступ".
Тіпо негр в тундрі
kutiepov
ЯК РОБИТЬСЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ


М-да. Фейсбук переміг ЖЖ...
Очкі
kutiepov
 Ще з півроку тому мене вернуло від Фейсбуку, я зареєструвався, але не ходив туди, бо не міг допетрати зразу, як воно все там працює. А розбиратися не було бажання. (Це все таки мінус, - коли зразу не все понятно, то і нєфіг у тому розбираться: обичьна думка обиватєля).

Чотири хвилини тому я урочисто видалив зі своєї панелі "Обране" закладку "Друзяки" - це френдстрічка ЖЖ, яку я не читав уже бозна відколи. І навіть, якшо до цього читав з 2007 року, зараз прийшов той час, коли треба собі чесно зізнатися - я вже й не читатиму її так, як колись.

Ну, а якшо на 5 мінут пробігтися раз на місяць - то і в закладках вона не потрібна.
Отаке.

Стрибайте у Фейсбук) Єслі шо - я тут

Вергеліс прав!
Очкі
kutiepov
...Хоча б заради сміху підрахуйте: на паркеті фрик-шоу СТБ «Танці з зірками» із 34 задіяних персонажів лише двоє (та й ті сяк-так) спілкуються українською...

І після цього ви мені будете розповідати, як «совєцьке ТБ гнобило мову»?

Та я виріс «на мові», коли в телевізор ще не підселили мавп, а панували там в основному чемні люди: Тамара Стратієнко, Тетяна Цимбал, дід Панас, тьотя Катя і навіть її лялька Катруся. І все ж таки виніс із того пізнього радянсько-українського «ящика» у сто разів більше інформації про гуманітарні цінності, ніж... тепер... про таке можна довідатися з ваших мерзотних програм.

ШУКАЮ КОНТАКТИ!
prAvo
kutiepov
 Анатолій Миколайович Шевченко, переможець 1-ї Битви Екстрасенсів

(В екстрасенсів не вірю, мопед не мій - треба для роботи)

У КОГО Є ЙОГО МОБЛО????
Очінь нада!


?

Log in

No account? Create an account